Background image

Kodėl verta rinkti produktus pagamintus iš bambuko?

Background image

Bambukų nauda mūsų gyvenime išties didžiulė. Jau nuo senų laikų stiebai naudojami statyboms, jauni ūgliai maistui, lapai pašarui. Šiais laikais populiariausi produktai iš bambuko yra audiniai, iš kurių gaminami kokybiški, minkšti ir švelnūs drabužiai, kurie nesivelia, neblunka. Taip pat gaminami baldai ir grindys, higienos prekės, tokios kaip dantų šepetėliai, indai, įrankiai ir kt. Vis dažniau iš bambuko pagaminti daugkartiniai puodeliai ir šiaudeliai keičia vienkartinius plastikinius. Kadangi bambukas yra organinė ir biologiškai suyranti medžiaga, nebenaudojami gaminiai neteršia planetos sąvartynuose ar vandens telkiniuose likdami net kelis dešimtmečius. Taip pat bambukas naudingas ne tik žmonėms, bet ir gamtai - augdamas jis pasisavina anglies dioksidą ir pagamina iki 35 proc. daugiau deguonies nei kiti šios augalų šeimos atstovai.

Trumpai tariant, ieškant alternatyvų plastikui, naudinga rinktis daugkartinio naudojimo produktus, pagamintus iš bambuko. Green Deco parduotuvėje galite įsigyti daugkartinių puodelių, pagamintų iš bambuko pluošto ir genetiškai nemodifikuoto kukurūzų krakmolo, kurie puikiai tinka tiek karštiems, tiek šaltiems gėrimams. O vasaros kokteiliams skanauti puikiai tiks daugkartiniai ar vienkartiniai bambukiniai šiaudeliai.

bambuko nauda aplinkai ir žmonėms, daugkartiniai produktai iš bambuko.

Vis daugiau kalbant apie vienkartinių pakuočių naudojimo mažinimą, aplinkosaugą ir plastiko atliekas, ieškoma alternatyvių aplinkai nekenksmingų medžiagų. Viena iš jų yra bambukas. Tai į medžius panaši žolė - greičiausiai pasaulyje augantis ir atsinaujinantis augalas, per parą galintis paaugti net iki 1 metrą ir turintis daugiau kaip 1000 rūšių. Bambukų auginimas nereikalauja daug priežiūros, nereikia naudoti pesticidų ir kitų cheminių medžiagų.

Ekologiškas bambuko pluoštas
Background image

KONTAKTAI

       Tel. numeris: +370 633 92597       
El. paštas: info@greendeco.lt

 INFORMACIJA

www.greendeco.lt | greendeco | Green Deco | greendeco.lt | greendeco

© 2021 Green Deco Visos teisės saugomos.