Background image
Prekių grąžinimas

Kokybiškų prekių grąžinimas vykdomas remiantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu (2014-07-22) dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo ir pačiomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis, Lietuvos Respublikos civilinio kodekso (toliau – CK) 6.228 straipsnio 1 dalies nuostatomis („Vartotojas turi teisę, nenurodydamas priežasties ir nepatirdamas kitų, negu nustatyta šio kodekso 6.22811 straipsnyje, išlaidų, per keturiolika dienų atsisakyti nuotolinės sutarties ar ne prekybos patalpose sudarytos sutarties, išskyrus šio straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis, todėl visas "Green Deco" parduotuvėje įsigytas prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo užsakymo gavimo ir atgauti už prekę sumokėtus pinigus.

Per 14 dienų prekes galite pakeisti į kitą to paties gamintojo prekę, pakeisti į kitą prekę arba susigrąžinti sumokėtus pinigus. Siuntimo išlaidos nėra grąžinamos. Prekės grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Grąžinant kokybiškas prekes, pirkėjas atsako už prekių supakavimą ir prekių pristatymą pardavėjui. Jei už prekę mokėjote dovanų kuponu, grąžinus prekes atgausite dovanų kuponą - jis į grynuosius pinigus nekeičiamas

Grąžinimo/keitimo sąlygos:

Visos keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti:
- nenaudotos, nesugadintos ir/ar nepažeistos originalios pakuotės;
- pakuotė neturi turėti nusidėjimo žymių, nebūti praradusi prekinės išvaizdos;
- grąžinama prekė turi būti pilnos komplektacijos su visa pridėta dokumentacija;
- supakuota į tinkamą pakuotę, kuri apsaugotų nuo sugadinimo jos transportavimo metu;
- grąžinus prekę sumokėta suma grąžinama į Jūsų nurodytą sąskaitą per 1-3 d.d. nuo prekės priėmimo datos.

Kokybiškos prekės negali būti grąžinamos, jei tai yra:

- prekės, kurios buvo gaminamos pagal Pirkėjo individualų užsakymą arba yra akivaizdžiai jam pritaikytos, arba kurios dėl savo prigimties po jų pateikimo Pirkėjui nebegali būti grąžintos dėl prekinių savybių praradimo (netekimo), yra greitai gendančios arba baigiasi jų galiojimo laikas;
- kitais atvejais, kai pirkimo – pardavimo sutarties negalima atsisakyti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkamos kokybės prekės įsigijimas, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus, kuomet prekė yra netinkamos kokybės dėl gamintojo kaltės, t.y. nenustatyti pirkėjo netinkamo vartojimo sąlygoti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan.

Norint grąžinti prekę/es ir susitarti dėl gražinimo sąlygų, prašome susisiekti su mumis info@greendeco.lt ir pateikti laisvos formos raštišką prašymą, nurodant detalią užsakymo informaciją:
- užsakymo numeris;
- apmokėjimo kvitas;
- prekės pristatymo data;
- sąskaita pinigų grąžinimui;
- grąžinimo priežastis.

Gavę jūsų pranešimą susisieksime su jumis asmeniškai ir suderinsime grąžinimo tvarką ir sąlygas.

Background image

KONTAKTAI

       Tel. numeris: +370 633 92597       
El. paštas: info@greendeco.lt

 INFORMACIJA

www.greendeco.lt | greendeco | Green Deco | greendeco.lt | greendeco

© 2021 Green Deco Visos teisės saugomos.